Gminny System Komunikacji Online

21 września 2017 r.

Gminny System Komunikacji Online - obrazek ilustrujący

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie Gminnego Systemu Komunikacji Online. Dzięki niemu możecie Państwo przez Internet uzyskać dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzać dokonane płatności i aktualny stan zobowiązań, dokonywać płatności online oraz składać pisma i wnioski.

System powstał dzięki realizacji projektu „Internetowy urząd”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizuje go Gmina Płużnica w partnerstwie z gminami Grudziądz, Łasin, Unisław i Ryńsk. Tworząc koncepcję systemu zależało mi na tym, aby był on bardzo prosty w obsłudze. Dlatego też, jego obsługa przypomina korzystanie z poczty elektronicznej za pomocą przeglądarki internetowej. Najważniejszym elementem systemu jest wykorzystanie Profilu Zaufanego. Rozwiązanie to zastępuje tradycyjny podpis. Dzięki niemu możemy bezpiecznie podpisywać dokumenty elektroniczne w Internecie. Co ważne rozwiązanie to jest bezpłatne. Zachęcam do wypróbowania nowych możliwości! Przekonacie się Państwo, że sprawy urzędowe można załatwić bez wychodzenia z domu, szybko i w dogodnym dla siebie czasie.

Ułatwienia dostępu: